• سال 92،حماسه سیاسی ،حماسه اقتصادی
  • اول مهر،بازگشایی مدارس و آغاز فصل دانش و آگاهی مبارک باد.
  • سال 92،حماسه سیاسی ،حماسه اقتصادی
  • هفته دفاع مقدس بر حماسه سازان سالهای مقاومت و آزادگی مبارک باد.
جستجو
صفـحـه اصـلـی
دربـاره مـا
تـمـاس بـا مــا
سخن روز

" هفته دفاع مقدس " ،یادآور دوران عزت،شرف و ایستادگی ملت ایران گرامی باد.

 
ملایر شناسی

تماس آنلاین با ما

عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیل

ثبت عضوبت


نظر سنجی
نظر شما در مورد سایت جدید چیست ؟

ثبت رای


آمار بازدید
مشـروح خبــــر
       

  
فرمانده سپاه ناحيه ملاير از برگزاري بيش از ۸۵ برنامه متنوع و شاخص همزمان با هفته دفاع مقدس در اين شهرستان خبر داد.   
 
  به نقل از ايرنا، سرهنگ محمد اسکندری در این زمینه افزود: در هفته دفاع مقدس سه يادواره شهداي روستايي برگزار و از خانواده هاي معظم شهدا، ايثاگران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس در اين شهرستان بازديد خواهد شد.

وي غبارروبي گلزار شهدا، ديدار با امام جمعه ملاير، برگزاري مسابقات مختلف فرهنگي، ورزشي و هنري، همايش پياده روي در پنجم مهرماه و حضور در نماز جمعه و برپايي ايستگاه صلواتي را از ديگر برنامه هاي اين هفته عنوان كرد.

اسكندري همچنين از برپايي نمايشگاه دفاع مقدس در رده هاي سپاه، پايگاه هاي مقاومت بسيج، برگزاري عصر شعر دفاع مقدس، برگزاري دعاي ندبه در جوار مطهر گلزار شهداي گمنام بام ملاير و حضور راويان دفاع مقدس در مدارس و دانشگاه ها خبر داد.

وي دفاع مقدس را يكي از بي نظيرترين ارزش هاي جمهوري اسلامي دانست و افزود: دفاع مقدس در هشت سال جنگ تحميلي نابرابر با دشمنان ايران اسلامي، همچنان به عنوان يكي از الگوهاي مبارزاتي در انقلاب هاي جهان مي درخشد.

اسکندری نقش امام راحل(ره) را در رهبري و مديريت دفاع مقدس بي بديل عنوان كرد و بيان داشت: در حاليكه هنوز نهال نوپاي انقلاب شكل نگرفته بود، دشمنان عليه نظام جمهوري اسلام ايران حمله نظامي را آغاز كردند.

فرمانده سپاه ناحيه ملاير خاطرنشان كرد: در آن برهه از زمان نسل اول و دوم انقلاب با پيروي از رهبر كبير انقلاب و درك شرايط حساس ايران، راهي جبهه هاي نبرد شده و از ارزش هاي اسلام و كيان كشور جانانه دفاع كردند.

سرهنگ اسكندري ادامه داد: نقش مادران و همسران شهدا و رزمندگان دفاع مقدس نيز عاملي عمده در راستاي پيروزي ما در مقابل رژيم بعثي عراق بود كه همواره در پشت جبهه هاي جنگ حضوري فعال داشتند.

وي رمز موفقيت جوانان ايران اسلامي در هشت سال جنگ نابرابر با دشمن را تبعيت محض از ولايت فقيه دانست و گفت: شجاعت، دلاوري، مقاومت و ايثارگري جوانان ايران در دفاع مقدس تبعيت از امام راحل و رهبري بود كه موجب پيروزي ما در جنگ شد.

وي تصريح كرد: وظيفه امروز نسل سوم و چهارم انقلاب در اين عرصه، الگوپذيري و تبيين ارزش هاي دفاع مقدس و انتقال آن به نسل هاي بعدي است.

اسكندري تاكيد كرد: نسل جوان امروز بايد براي كسب و توسعه پيشرفت هاي بيشتر كشور، تبعيت از ولايت مطلقه فقيه و مقام معظم رهبري را در صدر امور خود قرار دهند.

 هیچ نظری برای این خبر درج نشده است

نظر شما درباره این خبر چیست ؟ثبت
تقویم فارسی

تبلیغات


پر بیننده ترین خبر ها

تیتر آخرین اخبار

Copyright © 2012 MalayerNews.com | Designed by MEYSAM.G | Yakarim.com